Uitslagen laatste wedstrijd poulefase districtsbeker

In Uitslagen door 013voetbal0 Comments

DISTRICTSBEKER | Bekijk hieronder de uitslagen van de laatste wedstrijden poulefase districtsbeker.

Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
FC Axel- SC ‘t Zand 0-3
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
SVSSS-Hilvaria 4-3

*SC ‘t Zand en FC Axel plaatsen zich voor de volgende ronde.


Zondag 15 september 2019
14:30 uur
VOAB-De Ster 2-3 
Beerse Boys-GSV’28 1-2

*De ster en VOAB plaatsen zich voor de volgende ronde. 


Zondag 15 september 2019
14:30 uur
FC Tilburg-Wilhelmina’08 1-3
Eijsden-FC Eindhoven AV. 0-5

*FC Eindhoven en Wilhelmina’08 plaatsen zich voor de volgende ronde.



Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Sarto-
FC Geleen zuid 5-1
RKVVO-RKSV Heeze 1-2

* RKVVO en RKSV Heeze plaatsen zich voor de volgende ronde.


Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Nemelaer-Uno Animo 4-0
Real Lunet-Oirschot Vooruit 4-1

*Nemelaer en Real Lunet plaatsen zich voor de volgende ronde. 


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

VV Rijen-GRC-14 3-3
Woudrichem-Helvoirt 0-0

*VV Rijen en Woudrichem plaatsen zich voor de volgende ronde. 


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
Wilhelmina’26-DESK 2-3
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
EVVC-HVCH 2-2

*VV DESK en HVCH plaatsen zich voor de volgende ronde. 


Zondag 15 september 2019
14:30 uur
The White Boys-VV ZIGO 5-1
Dinsdag 17 september 2019
20:00 uuR
WSJ-Willem II ama.

*The White Boys plaatst zich voor de volgende ronde. 


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
Terheijden-Oosterhout *GST
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
VV Gilze-
Advendo 25-0

*VV Gilze plaatst zich voor de volgende ronde.


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

SSC’55-SV Reeshof 3-3
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
WDS’19-TSV Gudok 0-3

*TSV Gudok plaatst zich voor de volgende ronde.


Zondag 15 september 2019
14:30 uur

Audacia-VV Trinitas Oisterwijk 0-4
SVSOS-SDO’39 0-7

*VV Trinitas Oisterwijk plaatst zich voor de volgende ronde.


Zondag 15 september 2019
14:30 uuR
VCB-Zwaluw VFC 1-3
OVC’26-DBS 2-2 

*Zwaluw VFC plaatst zich voor de volgende ronde. 


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
Blauw Wit’81-Berkdijk za. 3-1
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Jong Brabant-RKDVC 2-1

*Jong Brabant plaatst zich voor de volgende ronde. 


Zaterdag 14 september 2019
17.00 uur
Haarsteeg-GDC 4-0 
17:30 uur

SVG-
Waspik 1-3 

*Haarsteeg plaatst zich voor de volgende ronde.


Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Netersel-Gloria UC 2-4 
Bladella-Hulsel 6-0 


*Bladella plaatst zich voor de volgende ronde.


Zaterdag 14 september 2019
18.00 uur
Hoogeloon-De Weebosch 4-0
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
DOSKO’32-RKDSV 1-4

*Hoogeloon plaatst zich voor de volgende ronde.


Zaterdag 14 september 2019
17.00 uur

TSVV Merlijn-Irene’58 1-2 
Zondag 15 september 2019
14:30 uur

Molenschot-VV Riel 0-6 

*Irene’58 plaatst zich voor de volgende ronde.


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

Dongen za.-VV Viola 1-6 

*Neerlandia’31 plaatst zich voor de volgende ronde.


Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

HHC’09-SV Capelle 3-5 
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Were Di-Vlijmense Boys 2-6 

*Vlijmense Boys plaatst zich voor de volgende ronde.


Zondag 15 september 2019
14:30 uur
GSBW-EDN’56 5-0 

Reusel Sport/CoTrans-HMVV 6-1 

*Reusel Sport/CoTrans plaatst zich voor de volgende ronde.


 

Foutje gezien?
Mail ons via info@013voetbal.nl 

 

Plaats een reactie