Transferlijst spelers per ‘013’ club | seizoen 2019/2020 | UPDATE !

In 013voetbal door 013voetbal0 Comments

TRANSFERS | Hieronder de mutaties tot nu toe bekend bij 013voetbal.nl

Overschrijvingstermijn sluit op 15 juni 2019. 
Een transfer melden?
Mail ons via info@013voetbal.nl 

Dit artikel wordt continu bijgewerkt

Transfers per ‘013’ club.



Nieuw
Rens van de Hout (WSC Waalwijk)
Yannick Burleson (WSC Waalwijk)
Michele Tafuni (VV ZIGO)
Jason van Dongen
(VV ZIGO)
Brian Roestenburg
(VV ZIGO)
1 jeugdspeler 

Weg
Jordi van de Minne
(FC Tilburg)
Samir Medic (FC Wezel Sport (BE)
Matthew Wanner
(FC Tilburg)
Tani Martina
(FC Tilburg)
Rick de Kok(Merksplas(BE)
Armin Alibasic (CITO)

Max de Graaf (stopt)
Mike Spijkers (The White Boys)



Nieuw
Yordi van de Minne (SC ‘t Zand)
Matthew Wanner
(SC ‘t Zand)
Tani Martina
(SC ‘t Zand)
Michael Smulders(OVC’26)
Jawad El Ouansaidi(SC ‘t Zand)
Martijn Moree(lager elftal)
1 jeugdspeler

Weg
Steffan Moes (Real Lunet)
Mohammed Mansaray(VV Dongen)
Imad Kharichef
(K.S.A.V. Sint-Dimpna (BE))
Zakaria Bousihmad (Onbekend)
Nassredine el Haddadi(Onbekend)



Nieuw
Mitchell van Zelst (OVC’26)
Justin van den Hout(Achilles Veen)
M
ick van Schijndel(Achilles Veen)
Daniel Kuipers(TSVV Merlijn)

Weg
Tom van Beers (Hilvaria)
Bram van Eijden(stopt)
Remco Terwint(lager elftal)
Rens van Bladel(lager elftal)
Gijs Quispel(lager elftal)
Jefferson Vegas(stopt)
Timo Sevriens(stopt)
Sel Bastmeijer(RKC Waalwijk)
Nando Villevoy(K)(Weelde(BE)
Daniel Mallien (KFC Poppel (BE)



Nieuw
Robin van Iersel(K)(UNA)
Junior Lucas (DZC’68)
Shuburney Rosaria(OVC’26)
Simon van Beers(K)(VV SteDoCo)
Deniz Baris(GSBW)
9 jeugdspelers

Weg
Jeffrey van Gestel (stopt / stand-by GSBW)
Joran Beerens
(KFC Poppel (BE)
Nik van Kasteren (lager elftal VV Riel)
Robin Vugts(GSBW)



Nieuw
Lars de Jong(VV Dongen)
Tom Roovers(VV Dongen)
Simohammed Aroudi(SCO)
5 jeugdspelers

Weg
Serdar Gul(stopt)




Nieuw
Thijs van Oirschot(EDN’56)
7 jeugdspelers
2 spelers lager elftal

Weg
Rob van Bijsterveldt (lager elftal)
Pim Vingerhoets (stopt)
Bart den Otter
(lager elftal)




Nieuw
5 jeugdspelers

Weg
Dennis Douadi(lager elftal)
Nick de Raad
(stopt)



Nieuw
7 jeugdspelers

Weg
Rudy van Hoek(lager elftal)
Robin van Bijnen(lager elftal Boeimeer)
Tim Reinieren(Lager elftal)
Paul van Gestel(lager elftal)
Stijn van Hal(stopt)
Ruben Cornelissen(blessure, ass-trainer 1)



Nieuw
Olaf van Berkel(Real Lunet)

Weg
Rutger Robben(stopt)
Stijn Vermeulen(stopt)


Taxandria/Oisterwijk/Nevelo

Nieuw
Harm van de Ven(VCB)
Lucas Mallens(VCB)


Weg
Yacub Demirel(SV Reeshof) 
Haddie Mane
(SV Reeshof) 
Gio Lousa
(SV Reeshof) 
Johnson Paula
(SV Reeshof) 
Raiclen Nepomuceno
(SV Reeshof) 



Nieuw
Robin Vugts(VOAB)
Simon Brand(EBOH)
Niek Nihot(was ivm studie gestopt)
1 jeugdspeler


Weg
Deniz Baris(VOAB)
Matthew Haneveer(lager elftal)
Luca Glorius(lager elftal)
Nermin Husic(Baardwijk)
Bram Verschuren(OVC’26)



Nieuw
Younes Akhin(SVG)
Elmo Kuijpers(WEC)

Weg
Huseyin Berber(Kozakken Boys)
Jeroen Staps (zaterdag)
Herjan Lamberink
(zaterdag)
Sander Wijdemans
(zaterdag)
Kasper Schapendonk
(zaterdag)
Martijn Staps (zaterdag)
Michele Tafuni (SC ‘t Zand)
Jason van Dongen
(SC ‘t Zand)
Brian Roestenburg
(SC ‘t Zand)
Sander Coehorst (WSJ)
Nicwell Landbrug
(WSJ)
Mitch Jansen
(WSJ)
Joey v. Nieuwamerongen (WSJ)
Gabor de Brouwer (stopt)



Nieuw
Nicky van Ooijen (WSC Waalwijk)
Mounir Mamaar
(WSC Waalwijk)

Weg
Mitchel Bastianen (OJC Rosmalen)
Freek van Eembergen(HVCH)



Nieuw
6 jeugdspelers
2 spelers lager elftal

Weg
Thimon van Gool(SVG)



Nieuw

Weg
Harm van de Ven(Trinitas)
Lucas Mallens
(Trinitas)
Teun Verlouw(Nemelaer)
Tijs Evers(stopt)
Stefan Nelissen(stopt)
Paul Bertens(stopt)


 


Nieuw
Tom van Beers (Sarto)
2 jeugdspelers

Weg
Jeroen van Esch (lager elftal)



Nieuw
Mitchell Zoontjes(Lager elftal Nevelo)
Bram Verschuren (Onbekend)
Bram Verschuren(GSBW)
Moaad el Bazzaz(WSJ)
Nassreddine el Haddadi(FC Tilburg)
Serkan Kocadag(SV Reeshof)
Furkan Kocadag(FC Tilburg)
Alban Raqi(WSJ)
Bilal Lamaaffar(onbekend)
Mohamed Lamaaffar(onbekend)

Weg
Shuburney Rosaria(VOAB)
Mitchell van Zelst (Sarto)
Michael Smulders(FC Tilburg)
Anar Ismailov (WSJ)




Nieuw
X-aantal jeugdspelers

Weg
Christian v/d Linden(Helvoirt)
Thomas v. Esch(Nemelaer)
Jelle Jonkers(lager elftal)
Lucas v. Nieuwamerongen
(lager elftal)
Yannick Pagie
(lager elftal)
Sjors van Wees
(lagerelftal)
Joep Ooms
(stopt)



Nieuw
Mitchell Dieltjes(SV Reeshof)
Luca van der Donk
(SC ‘t Zand)
9 jeugdspelers

Weg
Rick Verhoeven(SVG)
Rick van der Meer(SV Reeshof)
Sander Bertens(stopt)
Marc Schellekens(stopt)

Mike de Fretes(Achilles Veen)
Max van Poppel
(lager elftal O’hout)



Nieuw
Roy Staps(FC Tilburg)
Ruben Koni(SC ‘t Zand)   

Stan Wouwers(SC ‘t Zand)    
Max v Brakel(SC ‘t Zand)    
Isam Bouftila(SC ‘t Zand)   
Yacub Demirel(Oisterwijk) 
Haddie Mane(Oisterwijk)  
Gio Lousa(Oisterwijk)  
Johnson Paula(Oisterwijk)  
Raiclen Nepomuceno(Oisterwijk)
Rick van der Meer(TSV Gudok)

5 jeugdspelers

Weg
Brain Mateijsen(K)(Blauw Wit’81)
Winston van Dijk(Blauw Wit’81)
Mitchell Dieltjes(TSV Gudok)
Aron de Haan(SVG)
Sander Schellen(lager)
Maik Vreven(lager)
Pim Sauve(lager)             

Sepp Paetzel(lager)
Bram Vorstebosch(lager)             

Brent Heier(stopt)




 

 

Nieuw
Lukas de Vries(SC Westervoort)
Aloys Bosma(VV Akkrum)
Bas Wijnia(geen club)

Weg
Daniel Kuipers(Sarto)
Dirk Zwetsloot(Reylingen)
Reggy Thielen(stopt)
Jules Perry(Venray)
Lucas Offermans(stopt)



Nieuw
1 jeugdspeler
1 speler lager elftal

Weg
Koen Schollen(lager elftal)
Joep Hoffmans(stopt)
Youri van Vechel(stopt)
Jan van Gestel(stopt)
Stijn Heslenfeld(stopt)
Tim van Kerkoerle(stopt)



Nieuw
Harm van den Brand(EDN’56)
Aidan Welten
(EDN’56)
5 jeugdspelers
4 spelers lager elftal


Weg
NVT



Nieuw
Frank Claasen(JO-19 VV Dongen)
Brain Mateijsen(K)(SV Reeshof)
Winston van Dijk(SV Reeshof)
Tresor Ngonefi(Madese Boys)

Weg
Ronnie Theeuwes(Lager elftal RWB)


 


Nieuw
Davey Peijnenburg(Vlijmense Boys)
Piotr Rudnicki(The White Boys)
Guido Boertje(RWB)
Darryl-Lee Maasland(SV Capelle)


Weg
NVT



Nieuw


Weg
Jack v/d Vloet(stopt)



Nieuw
Sander Coehorst (VV ZIGO)
Nicwell Landbrug
(VV ZIGO)
Mitch Jansen
(VV ZIGO)
Joey v. Nieuwamerongen
(VV ZIGO)
Anar Ismailov (OVC’26)
Najib El Allouchi(Onbekend)
Younes Douadi
(KFC Poppel(BE)
Manello Donders(SV Reeshof)
Ricardo Donders(SV Reeshof)
Stan Stroobants(Willem II ama.)
Harrie Mallens(Willem II ama.)

Weg
Harrie Hesselberth (The White Boys)
Marlon Konings(The White Boys)
Moaad el Bazzaz(OVC’26)
Alban Raqi(OVC’26)



Nieuw

Weg
Dennis van Elten(stopt)
Leon Borburgh(lager elftal)
Tom v/d Veeken(lager elftal)



Nieuw

Robin Kalkhoven(VV Dongen)
Rick Verhoeven
(TSV Gudok)
Thimon van Gool
(Were Di)
Aron de Haan
(SV Reeshof)
Bartosz Kądziela(The White Boys)

Weg
Younes Akhin(VV ZIGO)
Mike van de Pas
(stopt)



Nieuw
NVT

Weg
Harm van den Brand(RKDSV)
Aidan Welten(RKDSV)
Thijs van Oirschot(Beerse Boys)



Nieuw
NVT

Weg
NVT




Nieuw
1 jeugdspeler

Weg
Tony van Noije (stopt)
Thomas Broers (stopt)


Foutje gezien?
Mail ons via info@013voetbal.nl

Plaats een reactie