Programma / uitslagen
USD = Uiterlijke speeldatum

1e speelronde
Dinsdag 23 oktober 2018
20.00 uur

Scheidsrechter Rick Nelemans
VV Viola – OVC’26 1-1

2e speelronde
Dinsdag 27 november 2018
20.00 uur
Scheidsrechter Rick Nelemans
OVC’26 – VV Riel

3e speelronde – USD 28-02-2019
Speeldatum nog onbekend
VV Riel – VV Viola

 

 


Programma/uitslagen
USD = Uiterlijke speeldatum

1e speelronde
Dinsdag 16 oktober 2018

20.00 uur
Scheidsrechter Sjef van Gestel
Oisterwijk – GSBW 3-3

2e speelronde
Dinsdag 13 november 2018
20.30 uur

GSBW – EDN’56 7-0

3e speelronde – USD 28-02-2019
Speeldatum nog onbekend
EDN’56 – Oisterwijk

Programma/uitslagen
USD = Uiterlijke speeldatum

1e speelronde
Dinsdag 16 oktober 2018
20.00 uur
Scheidsrechter Luc Baars
SV Reeshof – VV ZIGO 4-5

2e speelronde – USD 30-11-2018
Speeldatum nog onbekend
VV ZIGO – VV Rijen

3e speelronde – USD 28-02-2019
Speeldatum nog onbekend
VV Rijen – SV Reeshof

Programma/uitslagen

1e speelronde
Dinsdag 9 oktober 2018

19.30 uur
Scheidsrechter Chris van Rijswijk 
WSJ – VOAB 0-4
Wedstrijdverslag

2e speelronde
Dinsdag 13 november 2018

20.15 uur
Scheidsrechter Haico Michielsen
VOAB – SVG 8-2

3e speelronde
Dinsdag 15 januari 2018
20.00 uur
Scheidsrechter nog onbekend
SVG – WSJ


Programma/uitslagen
USD = Uiterlijke speeldatum
 

1e speelronde
Dinsdag 23 oktober 2018

20.00 uur
Scheidsrechter Sjef van Gestel
Were Di – SC ‘t Zand 3-5

2e speelronde
Dinsdag 27 november 2018
20.15 uur
Scheidsrechter Marijn Pijnenburg
SC ‘t Zand – Jong Brabant

3e speelronde – USD 28-02-2019
Speeldatum nog onbekend
Jong Brabant – Were Di

Programma/uitslagen

1e speelronde
Dinsdag 2 oktober 2018
20.00 uur
Scheidsrechter Rick Nelemans
Nevelo – VV Gilze 1-4
Wedstrijdverslag

2e speelronde
Dinsdag 6 november 2018
20.15 uur
Scheidsrechter Luc Baars
VV Gilze – Sarto 1-0

3e speelronde
Dinsdag 20 november 2018
20.30 uur
Scheidsrechter Sjef van Gestel
Sarto – Nevelo


Programma/uitslagen         

1e speelronde
Dinsdag 23 oktober 2018

20.15 uur
Scheidsrechter Wouter Engelkens
Audacia – Gloria UC 5-0

2e speelronde
Dinsdag 13 november 2018
20.00 uur
Scheidsrechter Wouter Engelkens
Gloria UC – SVSSS 3-4

3e speelronde
Donderdag 20 december 2018
20.15 uur
Scheidsrechter Chris van Rijswijk
SVSSS – Audacia

Programma/uitslagen
USD = Uiterlijke speeldatum

1e speelronde
Dinsdag 16 oktober 2018
20.15 uur
Scheidsrechter John Swaanen
TSV Gudok – Hilvaria 5-2

2e speelronde
Dinsdag 13 november 2018
20.00 uur
Scheidsrechter Jean Pierre Loontjens
Hilvaria – RKDSV 2-3

3e speelronde – USD 28-02-2019
Speeldatum nog onbekend
RKDSV – TSV Gudok