Poules/wedstrijdschema 2020/2021 Heren



Seizoen 2020/2021 



De wedstrijden zijn vrij in te plannen met de tegenstander. De thuisspelende ploeg is verantwoordelijk voor het inplannen van de wedstrijd en het doorgeven aan de organisatie. Plan tijdig de wedstrijden in overleg met de tegenstander en geef dit minimaal één week vantevoren door via info@013voetbal.nl, zodat we tijdig een scheidsrechter kunnen aanstellen.

DOWNLOAD hieronder het reglement. 
Download reglement REGIO 013-CUP

Uiterlijk speeldatum alle poulewedstrijden: 1 februari 2021!


Stand Poule A

TEAMGPDS
SvSSS13+1
Jong Brabant000
Nemelaer000
RKDSV10-1

Programma/uitslagen Poule A

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
29-09-2020 - 20.00RKDSV - SvSSSG. de Kort1-2
20-10-2020 - 20.15Jong Brabant - NemelaerJ. de Goeij
17-11-2020 - 20.15Nemelaer - SvSSSR. Souwen
15-12-2020 - 20.00RKDSV - NemelaerR. Spijkers
n.n.b.SvSSS - Jong Brabant
n.n.b.RKDSV - Jong Brabant

Stand Poule B

TEAMGPDS
Sarto000
Were Di000
VOAB000

Programma/uitslagen Poule B

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
20-10-2020 - 20.30 Were Di - VOABT. van Pelt
n.n.b.Sarto - VOAB
n.n.b.Were Di - Sarto

Stand Poule C

TEAMGPDS
SC 't Zand000
TSVV Merlijn000
Audacia000
SV Reeshof000

Programma/uitslagen Poule C

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
22-10-2020 - 20.00SC 't Zand - AudaciaR. Nelemans
12-11-2020 - 20.30 SC 't Zand - TSVV MerlijnR. Nelemans
17-12-2020 - 20.00 SV Reeshof - TSVV MerlijnL. v/d Dries
n.n.b.Audacia - SV Reeshof
n.n.b.TSVV Merlijn - Audacia
n.n.b.SV Reeshof - SC 't Zand

Stand Poule D

TEAMGPDS
OVC '2613+2
TSV Gudok000
Beerse Boys000
VV Riel10-2

Programma/uitslagen Poule D

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
04-10-2020 - 14.30 OVC '26 - VV RielB. Vermeer3-1
n.n.b.Beerse Boys - TSV Gudok
n.n.b.VV Riel - Beerse Boys
n.n.b.OVC '26 - TSV Gudok
n.n.b.TSV Gudok - VV Riel
n.n.b.OVC '26 - Beerse Boys





Stand Poule E

TEAMGPDS
FC Tilburg000
VV Viola000
WSJ000
Blauw Wit '81000

Programma/uitslagen Poule E

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
n.n.b. WSJ - Blauw Wit '81
20-12-2020 - 13.00 Blauw Wit '81 - VV ViolaHJ van Boxtel
n.n.b.FC Tilburg - VV Viola
n.n.b.WSJ - FC Tilburg
n.n.b.Blauw Wit '81 - FC Tilburg
n.n.b.VV Viola - WSJ


Stand Poule F

TEAMGPDS
Helvoirt000
VV ZIGO000
Gloria UC000
EDN '56000

Programma/uitslagen Poule F

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
n.n.b.Gloria UC - Helvoirt
n.n.b.EDN '56 - VV ZIGO
n.n.b.Helvoirt - VV ZIGO
n.n.b.Gloria UC - EDN '56
n.n.b.VV ZIGO - Gloria UC
n.n.b.EDN '56 - Helvoirt


Stand Poule G

TEAMGPDS
Uno Animo13+5
Trinitas Oisterwijk000
Willem II ama. 10-5

Programma/uitslagen Poule G

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
29-09-2020 - 20.00Willem II ama. - Uno AnimoB van Heeswijk2-7
n.n.b.Uno Animo - Trinitas Oisterwijk
n.n.b.Trinitas Oisterwijk - Willem II ama.

Stand Poule H

TEAMGPDS
Oirschot Vooruit13+1
VV Gilze000
LSV Boxtel000
GSBW10-1

Programma/uitslagen Poule H

Datum/tijdWedstrijdScheidsrechterUitslag
17-11-2020 - 20.00Oirschot Vooruit - VV GilzeL. Baars
n.n.b.LSV Boxtel - VV Gilze
06-10-2020 - 20.30GSBW - Oirschot VooruitS. van Gestel2-3
n.n.b.GSBW - LSV Boxtel
n.n.b.VV Gilze - GSBW
n.n.b.LSV Boxtel - Oirschot Vooruit

 


Contact organisatie: 
Mail: info@013voetbal.nl
Tel: 013 203 20 15