UPDATE ! Uitslagen nacompetitie promotie/degradatie | ‘013’ clubs

In Wedstrijdprogramma door 013voetbal0 Comments

NACOMPETITIE |Bekijk het programma van de nacompetitie voor promotie en tegen degradatie van de ploegen in de regio ‘013’. 


Let op!
We hebben enkel de schema’s waarin de ‘013’ clubs in actie komen getoond.

Foutje gezien?
Mail ons via info@013voetbal.nl 

Zaterdag

3e / 4e klasse 

‘013’ clubs in actie:
TSVV Merlijn-voor promotie

Zaterdag 8 juni 2019
Sportpark De Blauw Kei – VV Baronie

TSVV Merlijn – IFC (zat.)/Herovina 2-1

TSVV Merlijn promoveert naar de derde klasse! 
Proficiat! 



Zondag 

1e / 2e klasse 

‘013’ clubs in actie:
VV Rijen – voor promotie
FC Tilburg –
tegen degradatie

Zondag 2 juni 2019
A Cluzona-RKVVO 0-4
B
Wilhelmina’08-VV Rijen 2-1
C
Oirschot Vooruit – SC Kruisland 2-0
D FC Tilburg-
EFC 1-0

Maandag 10 juni 2019 (2e pinksterdag)
E Oirschot Vooruit-RKVVO 2-3
F Wilhelmina’08-FC Tilburg 2-0
FC Tilburg degradeert naar de tweede klasse.
Oirschot Vooruit degradeert naar de tweede klasse.

Zondag 16 juni 2019  (Neutraal terrein)
FINALE
G RKVVO -Wilhelmina’08

Winnaar finale komt in het nieuwe seizoen uit in de eerste klasse! 


2e / 3e klasse 

‘013’ clubs in actie:
VV Gilzevoor promotie

Eerste ronde
Zondag 2 juni 2019
A Terneuzen-Groen Wit 4-2
B TSCHVV’24 7-0
C WSC Waalwijk-RBC 3-1
D Zundert-VV Gilze 3-2

FINALE
Maandag 10 juni 2019 (2e pinksterdag)
E Terneuzen-*WSC Waalwijk
*wns
F TSCZundert 4-0

Winnaars finale komen in het nieuwe seizoen uit in de tweede klasse! 


3e / 4e klasse 

De vier nummers 12 uit de derde klassen én de 7 hoogst geklasseerde periodekampioenen uit iedere vierde klasse zijn vrijgesteld voor de eerste ronde.

‘013’ clubs in actie:
TSV Gudok –
voor promotie
GSBW –
voor promotie
Blauw Wit ’81 –
voor promotie
OVC’26 – tegen degradatie 

Eerste ronde
Zondag 2 juni 2019
EMMA-Blauw Wit’81 3-1
GSBW-WDS’1 1-2

Tweede ronde
Maandag 10 juni 2019 (2e pinksterdag)

Hontenisse-SC EMMA 2-4
OVC’26-*WDS’19 3-3
*wns
OVC’26 degradeert naar de vierde klasse 

TSV Gudok-Dommelen 2-1

FINALE
Zondag 16 juni 2019  (Neutraal terrein)

SC EMMA-WDS’19
TSV Gudok-DVG

Winnaars finale komen in het nieuwe seizoen uit in de derde klasse! 


4e / 5e klasse 

De zes nummers 13 uit de vierde klassen én de vijf hoogst geklasseerde periodekampioenen uit de vijfde klassen zijn vrijgesteld voor de eerste ronde.

‘013’ clubs in actie:
WSJ –
tegen degradatie

Eerste ronde
Zondag 2 juni 2019
SVC – NVS 1-0
Ollandia – Hulsel 2-2
2-4 na strafschoppen

FINALE
Maandag 10 juni 2019 (2e pinksterdag)

Sportpark Jeugdland (UVV’40)
WSJ – *SVC
*wns
WSJ degradeert naar de vijfde klasse

Sportpark De Roode Bleek (DVG)
SBV -Hulsel 0-2

Sportpark De Groesbocht (Netersel)
Tuldania – De Weebosch 1-0

Winnaars finale komen in het nieuwe seizoen uit in de vierde klasse! 



Foutje gezien?
Mail ons via info@013voetbal.nl 

Plaats een reactie