Programma laatste poulewedstrijd districtsbeker + huidige stand per poule

In Wedstrijdprogramma door 013voetbal0 Comments

DISTRCITSBEKER | Bekijk hieronder het programma van de laatste poulewedstrijden districtsbeker en huidige stand per poule. 

 

 


Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

FC Axel- SC ‘t Zand
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
SVSSS-Hilvaria



Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
VOAB-De Ster
Beerse Boys-GSV’28



Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
FC Tilburg-Wilhelmina’08
Eijsden-FC Eindhoven AV.



Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Sarto-
FC Geleen zuid
RKVVO-RKSV Heeze



Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Nemelaer-Uno Animo
Real Lunet-Oirschot Vooruit



Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

VV Rijen-GRC-14
Woudrichem-Helvoirt




Nummers 1+2 plaatsen zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
Wilhelmina’26-DESK
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
EVVC-HVCH



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
The White Boys-VV ZIGO
Dinsdag 17 september 2019
20:00 uuR
WSJ-Willem II ama.



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
Terheijden-Oosterhout 
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
VV Gilze-
Advendo



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

SSC’55-SV Reeshof
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
WDS’19-TSV Gudok



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur

Audacia-VV Trinitas Oisterwijk
SVSOS-SDO’39



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uuR
VCB-Zwaluw VFC
OVC’26-DBS



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur
Blauw Wit’81-Berkdijk za.
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Jong Brabant-RKDVC



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
GSBW-EDN’56

Reusel Sport/CoTrans-HMVV



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

HHC’09-SV Capelle
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Were Di-Vlijmense Boys



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17:00 uur

Dongen-VV Viola




Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17.00 uur
Haarsteeg-GDC
17:30 uur

SVG-
Waspik



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
17.00 uur

TSVV Merlijn-Irene’58
Zondag 15 september 2019
14:30 uur

Molenschot-VV Riel



Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
Netersel-Gloria UC
Bladella-Hulsel


Nummer 1 plaatst zich voor de volgende ronde
Zaterdag 14 september 2019
18.00 uur
Hoogeloon-De Weebosch
Zondag 15 september 2019
14:30 uur
DOSKO’32-RKDSV

 

Foutje gezien?
Mail ons via info@013voetbal.nl 

Plaats een reactie