Oefenwedstrijden + REGIO 013-CUP januari 2020 en UITSLAGEN

In Wedstrijdprogramma door 013voetbal0 Comments

Bekijk hieronder de oefenwedstrijden en uitslagen in januari bij ons bekend en de wedstrijden voor de REGIO 013-CUP heren en vrouwen.


Oefenwedstrijden

Aanvullingen graag mailen naar info@013voetbal.nl

Dit artikel wordt continu bijgewerkt

Zaterdag 11 januari 2020
14.00 uur
Jong Brabant – NEO 0-2
18.00 uur
VOAB – Hilvaria 1-0
Mustapha Houba
VV Gilze – Uno Animo 2-2
Rick van den Dungen (VV Gilze)
Willem van Eijck(VV Gilze)


Zondag 12 januari 2020
12.00 uur
Madese Boys – TSV Gudok 3-0
WSC Waalwijk – SvSSS 3-5
3x Jim de Laat

2x Ronald Frijters

13.00 uur
DSE- GSBW 1-1
Patrick Weel

Trinitas Oisterwijk – WODAN 5-2
Rens van Lissum
3x Lucas Mallens
Max van Dongen


Dinsdag 14 januari 2020
20.00 uur
Sarto – Beerse Boys 2-1
2x Jules Swaak(Sarto)

Trinitas Oisterwijk – Uno Animo 3-0
3x Rens van Lissum

Audacia – de Bocht
2-1
2x Sander Ketelaars
20.15 uur
SC ‘t Zand – VV Rijen 2-0
Jong Brabant – HRC 0-1

Donderdag 16 januari 2020
20.00 uur
VV ZIGO – Spoordonkse Boys 3-4

Zaterdag 18 januari 2020
18.00 uur
Hilvaria – TSV Gudok

Zondag 19 januari 2020
12.00 uur
FC Tilburg – Oirschot Vooruit
Nulandia – Trinitas Oisterwijk
VV Riel – Baardwijk
ACHT – RKDSV
13.00 uur
VV Gilze – VOAB

Dinsdag 21 januari 2020
20.15 uur
Beerse Boys – Hoogeloon


REGIO 013-CUP heren.
Poulefase | speelronde 3

Zondag 12 januari 2020
14.30 uur
Poule C
FC Tilburg – Beerse Boys 0-1
Daan Mulders

Zondag 19 januari 2020
14.30 uur
Poule G
GSBW – SV Reeshof

Dinsdag 21 januari 2020
20.00 uur

Poule A
SvSSS – LSV Boxtel

Zaterdag 25 januari 2020
14.30 uur
Poule D
Willem II ama. – SVG

Dinsdag 4 februari 2020
20.00 uur
Poule G
Uno animo – VOAB

Stand en programma per poule?
KLIK HIER


REGIO 013-CUP vrouwen.
Poulefase

Donderdag 9 januari 2020
20.00 uur
Poule B

St. Were Di / FC Tilburg VR1 – Trinitas Oisterwijk VR1 5-0
SR: H. Kremers
2x Sigrid Oerlemans
Romina Nuijten
Laila Kuijlen
Zoe Kok

Donderdag 16 januari 2020
20.00 uur
Poule A

SvSSS VR1 – GSBW VR1 0-2
SR: J. v/d Pas.
Irma Snoeijen
Micaela Verstijnen

Zondag 19 januari 2020
14.30 uur
Poule B

SC ‘t Zand VR1 – Trinitas Oisterwijk VR1
SR: M. Sewpersad

Dinsdag 21 januari 2020
20.00 uur
Poule A

Helvoirt VR1 – SvSSS VR1
SR: D. van Wijk
Poule B
Nemelaer VR1 – SC ‘t Zand VR1
SR: L. v/d Dries

Zondag 26 januari 2020
11.30 uur
Poule B
Nemelaer VR1 – ST. Were Di / FC Tilburg VR1
SR: H. Kremers

Donderdag 30 januari 2020
20.00 uur
Poule A

Helvoirt VR1 – GSBW VR1
SR: F. Das

Stand en programma per poule?
KLIK HIER

Plaats een reactie