Oefenprogramma voorbereiding 2019/2020 | ‘013’ clubs + uitslagen

In 013voetbal, Wedstrijdprogramma door 013voetbal0 Comments

Zaterdag 10 augustus 2019 
17.30 uur
SC ‘t Zand – Moerse Boys 3-1
Zaterdag 17 augustus 2019
12.45 uur
SC ‘t Zand – GRC’14 1-2
Zondag 25 augustus 2019
14.30 uur
Unitas – SC ‘t Zand 4-0
Dinsdag 10 september 2019
20.15 uur 
VOAB – SC ‘t Zand  
Dinsdag 20 augustus 2019 
20.30 uur
Emplina – VOAB 0-0
Zondag 25 augustus 2019 
12.00 uur 
Beerse Boys – VOAB 0-5
Dinsdag 10 september 2019
20.15 uur 
VOAB – SC ‘t Zand

Donderdag 22 augustus 2019 
19.30 uur
Helvoirt – Hilvaria 5-1
Dinsdag 10 september 2019
19.30 uur 
Trinitas Oisterwijk – Hilvaria 
Zaterdag 17 augustus 2019
Minitoernooi Sarto 
Deelnemers:
EDN’56, Were Di, TGG en Trinitas Oisterwijk
Zondag 25 augustus 2019 

12.30 uur 
SVSSS – Sarto 2-3
Dinsdag 27 augustus 2019
19.30 uur 
Sarto – WSJ
Zondag 18 augustus 2019
14.00 uur
FC Tilburg – VC Vlissingen 1-2
Dinsdag 20 augustus 2019
20.00 uur 
FC Tilburg – Marvilde 0-1
Zaterdag 24 augustus 2019 
14.30 uur 
FC Tilburg – OVV Oostvoorne
Volgt zsm
Dinsdag 20 augustus 2019
20.00 uur 
TSV Gudok – Uno Animo

Zaterdag 17 augustus 2019
17.00 uur
Minitoernooi
Zondag 25 augustus 2019 

12.30 uur 
SVSSS – Sarto 2-3

Zondag 18 augustus 2019
12.00 uur
Beerse Boys –
PSV/av 0-1
Zondag 25 augustus 2019 

12.00 uur 
Beerse Boys – VOAB 0-5
Dinsdag 10 september 2019
20.15 uur
VV Gilze – Beerse Boys
Zondag 25 augustus 2019
Toernooi VV DESK
Zondag 18 augustus 2019
13.00 uur
VV Gilze –
EFC 0-1
Zaterdag 24 augustus 2019
17.00 uur
VV Gilze – Jong Brabant 2-0
Zondag 25 augustus 2019
13.00 uur
VV Gilze – VV Riel 1-0
Dinsdag 10 september 2019
20.15 uur
VV Gilze – Beerse Boys
Dinsdag 20 augustus 2019
20.00 uur 
TSV Gudok – Uno Animo
Zaterdag 17 augustus 2019
Minitoernooi Sarto 
Deelnemers:
EDN’56, Were Di, TGG en Trinitas Oisterwijk
Dinsdag 20 augustus 2019
20.00 uur
PSV/av – Trinitas Oisterwijk 1-1
Zondag 25 augustus 2019
12.00 uur
Real Lunet – Trinitas Oisterwijk
Dinsdag 27 augustus 2019
20.00 uur
Trinitas Oisterwijk – Audacia
Dinsdag 3 september 2019
19.30 uur
Trinitas Oisterwijk – Spoordonkse Boys
Dinsdag 10 september 2019

19.30 uur 
Trinitas Oisterwijk – Hilvaria 
Dinsdag 20 augustus 2019
19.30 uur 
SVG – VV ZIGO 2-8
Zondag 25 augustus 2019
12.00 uur
VV ZIGO – Audacia
Donderdag 5 september 2019
20.00 uur
ZIGO – Riel
Dinsdag 10 september 2019
20.00 uur
VV ZIGO – Were Di

Volgt zsm
Zondag 18 augustus 2019 
12.00 uur 
VV Irene’58 – Jong Brabant
Zaterdag 24 augustus 2019
17.00 uur 
VV Gilze – Jong Brabant 2-0
Dinsdag 27 augustus 2019 
20.15 uur 
Jong Brabant – Neerlandia
Donderdag 12 september
20.15 uur 
Chaam – Jong Brabant

Zaterdag 17 augustus 2019
17.00 uur
Toernooi SVSSS
Dinsdag 20 augustus 2019 

20.30 uur
GSBW – DSE 5-2
Zondag 25 augustus 2019
12.00 uur
GSBW 1 – GSBW 2
Dinsdag 17 september 2019 
20.30 uur 
GSBW –
Alem
Zondag 11 augustus 2019
VV Riel – Blauw Wit’81 2-4
Bij OVC’26
Zondag 18 augustus 2019
14.30 uur
SV Reeshof – VV Riel 3-3
Zondag 25 augustus 2019
13.00 uur
VV Gilze – VV Riel 1-0
Donderdag 5 september 2019

20.00 uur
ZIGO – Riel
Donderdag 15 augustus 2019
20.00 uur

EDN’56 – Audacia
Zondag 25 augustus 2019

12.00 uur
VV ZIGO – Audacia
Dinsdag 27 augustus 2019
20.00 uur
Trinitas Oisterwijk – Audacia
Volgt zsm
Zondag 11 augustus 2019
12.00 uur

SV Reeshof –
VV Acht 
Dinsdag 13 augustus 2019
20.00 uur
Achilles Veen 2 – SV Reeshof
Zaterdag 17 augustus 2019
Vanaf 17.00 uur
Minitoernooi SvSSS
Zondag 18 augustus 2019
14.30 uur
SV Reeshof – VV Riel 3-3
Dinsdag 20 augustus 2019
20.30 uur
SV Reeshof – SC ‘t Zand 2-4
Zondag 25 augustus 2019

12.00 uur 
SVG – SV Reeshof 4-5
Zaterdag 24 augustus 2019
13.00 uur 
WSJ – TSVV Merlijn 1-2
Dinsdag 27 augustus 2019
19.30 uur 
Sarto – WSJ
Donderdag 29 augustus 2019

20.15 uur 
VOAB 2 – WSJ

 

Zaterdag 17 augustus 2019
Minitoernooi Sarto 
Deelnemers:
EDN’56, Were Di, TGG en Trinitas Oisterwijk
Dinsdag 10 september 2019
20.00 uur
VV ZIGO – Were Di
Zondag 11 augustus 2019
VV Riel – Blauw Wit’81 2-4
Bij OVC’26
Dinsdag 13 augustus 2019

20.00 uur 
EDN’56 – Blauw Wit’81 1-7
Zondag 18 augustus 2019 
12.00 uur 
VV Viola – Blauw Wit’81 3-3
Dinsdag 20 augustus 2019
20.00 uur 
Olympia’60 – Blauw Wit’81 1-4
Zondag 25 augustus 2019
Toernooi VV DESK
Dinsdag 27 augustus 2019
19.30 uur 
Willem II ama. – Blauw Wit’81 2-9
Dinsdag 20 augustus 2019
19.30 uur 
SVG – VV ZIGO 2-8
Zondag 25 augustus 2019
12.00 uur 
SVG – SV Reeshof 4-5
Dinsdag 3 september 2019 
19.30 uur 
Willem II ama. – SVG 
Zondag 18 augustus 2019
Gloria UC-Hulsel 4-0
Donderdag 22 augustus 2019
20.00 uur
VV Chaam-Gloria UC 1-3

Boeimeer – Gloria UC 3-4

Zondag 18 augustus 2019 
12.00 uur 
VV Viola – Blauw Wit’81 3-3

VV Viola – Wernhout 2-2

Zaterdag 29 juni 2019 
16.00 uur 
RKDSV – Willem II 0-4
Zondag 18 augustus 2019
12.30 uur
RKDSV –
DBS Comb.1-3
Zaterdag 24 augustus 2019
18.00 uur
Vessem – RKDSV 0-0
SVSOS-Neerlandia’31 1-2
Dinsdag 13 augustus 2019
20.00 uur 
EDN’56 – Blauw Wit’81 1-7
Donderdag 15 augustus 2019
20.00 uur

EDN’56 – Audacia
Zaterdag 17 augustus 2019
Minitoernooi Sarto 
Deelnemers:
EDN’56, Were Di, TGG en Trinitas Oisterwijk
Dinsdag 27 augustus 2019
19.30 uur 
Willem II ama. – Blauw Wit’81 2-9
Dinsdag 3 september 2019 
19.30 uur 
Willem II ama. – SVG
Zaterdag 24 augustus 2019
13.00 uur 
WSJ – TSVV Merlijn 1-2

Plaats een reactie