Competitie-indelingen seizoen 2019/2020 | ‘013’ clubs

In 013voetbal door 013voetbal0 Comments

COMPETITIE | De KNVB heeft de competitie-indeling voor het seizoen 2019/2020 bekend gemaakt. Bekijk hieronder de indeling van de ‘013’ clubs.

Zondag

1e klasse C

Alverna 1
SC ‘t Zand 1
Best Vooruit 1
Brabantia 1
Erp 1
FC Eindhoven AV 1
HVCH 1
Leones 1
NEC 1
Nemelaer 1
Rhode/Van Stiphout Bouw 1
SV TOP 1
Unitas’30 1
Woezik 1


2e klasse E

Cluzona 1
Beek Vooruit 1
DESK 1
FC Tilburg 1
JEKA 1
Madese Boys 1
Rijen 1
Roosendaal 1
SC Kruisland 1
Sarto 1
TSC 1
Uno Animo 1
VOAB 1

WSC Waalwijk 1


2e klasse F

Beerse Boys 1
Braakhuizen 1
De Valk 1
EFC 1
Hilvaria 1
Marvilde 1
Mierlo Hout 1
NWC 1
Oirschot Vooruit 1
RKVVO 1
Rood Wit V 1
SV Someren 1
SV Valkenswaard 1
Sparta’25 1

2e klasse H

Berghem Sport 1
DAW Schaijk 1
EVVC 1
Emplina 1
Heeswijk 1
Helvoirt 1
Olympia’18 1
Prinses Irene 1
Real Lunet 1
SVSSS 1
Venhorst 1
Vianen Vooruit 1
Volharding 1
Volkel 1

 


3e klasse B

Bavel 1
Be Ready 1
Dubbeldam 1
Gilze 1
Groen Wit 1
Irene’58 1
Oosterhout 1
RCD 1
SC Emma 1
TSV Gudok 1
UVV’40 1
Virtus 1
ZIGO 1


3e klasse C

B.V.V. 1
Baardwijk 1
CHC 1
DSC 1
DVG 1
FC Engelen 1
Haarsteeg 1
Nieuwkuijk 1
ODC 1
RKDVC 1
TGG 1
VV Trinitas Oisterwijk 1
Vlijmense Boys 1

Zwaluw VFC 1


4e klasse C

Berkdijk 1
Blauw Wit’81 1
DIA 1
Dussense Boys 1
PCP 1
RFC 1
RWB 1
Raamsdonk 1
Right’Oh 1
SAB 1
Terheijden 1
VCW 1
WDS’19 1
Waspik 1

4e klasse F

Avesteyn 1
Boskant 1
Boxtel 1
Essche Boys 1
HHC’09 1
Nulandia 1
OSC’45 1
RKKSV 1
SC Elshout 1
VCB 1
VOW 1
Vorstenbossche Boys 1
WEC 1
Wilhelmina 1

4e klasse D

GSBW 1
Gesta 1
Audacia 1
Chaam 1
Jong Brabant 1
OVC’26 1
RKDSV 1
Riel 1
SV Reeshof 1
Spoordonkse Boys 1
Tuldania 1
Viola 1
WSJ 1

Were Di 1


5e klasse B

Achtmaal 1
Advendo 1
DVVC 1
FC Drunen 1
Gloria UC 1
Molenschot 1
Neerlandia’31 1
OVV’67 1
SSW 1
SVG 1
TPO 1
TVC Breda 1
The White Boys 1

5e klasse D

Casteren 1
DEES 1
DOSKO’32 1
DVS 1
De Bocht’80 1
EDN’56 1
Knegselse Boys 1
LSV 1
Netersel 1
Pusphaira 1
SVSOS 1
Sterksel 1
Terlo 1
Tongelre 1


Zaterdag

3e klasse D

BZC ’14 1
GDC 1
GVV’63 1
Haaften 1
MVV’58 1
NEO’25 1
NOAD’32 1
ONI 1
SV BLC 1
SV Capelle 1
Sparta’30 1
TSVV Merlijn 1
Vuren 1
Zwaluwe 1

4e klasse E

Berkdijk 1
Dongen 1
GSC/ODS 1
IFC 1
OJC ROSMALEN 1
Olympia’60 1
Oosterhout 1
RFC 1
SCO 1
SSC’55 1
Willem II 1

ZBC’97 1


Foutje gezien?
Mail ons via info@013voetbal.nl 

Plaats een reactie