Wedstrijdprogramma

9 oktober 2020

Competitieprogramma heren 10 en 11 oktober 2020

2 oktober 2020

Competitieprogramma heren zondag 4 oktober 2020

23 september 2020

Programma vrouwen zondag 27 september 2020

Competitieprogramma zondag 27 september 2020 Hoofdklasse B 13:00 uur SVO Fortuna’54 VR1-SC ’t Zand VR1 2e klasse B 11:30 uur VV Gilze VR1-Baronie VR1 2e klasse C 10:00 uur GSBW VR1-Wittenhorst VR1 11:00 uur Rood […]
23 september 2020

Competitieprogramma 26 en 27 september 2020

Zondag 27 september 2020 1e klasse B 14:00 uur Olympia-Sarto VV Hillegersberg-SC ’t Zand 1e klasse C 14:30 uur EFC-Nemelaer 2e klasse E 14:30 uur VOAB-JEKA FC Tilburg-Beek Vooruit VV Rijen-RBC SC Kruisland-Uno Animo 2e […]
16 september 2020

Competitieprogramma zondag 20 september 2020

1e klasse B 14.00 uur Sarto-DHC 14.30 uur  SC ‘t Zand – VUC 1e klasse C 14.30 uur Nemelaer – Erp 2e klasse E 14.00 uur Beek Vooruit – VOAB 14.30 uur  TSC-VV Rijen WSC Waalwijk […]
9 september 2020

Competitie – Bekerprogramma 12 & 13 september 2020

Competitie Vierde klasse D Zondag 13 september 2020 14:30 uur VV Viola-OVC’26 VV Riel-Blauw Wit’81 Audacia-WSJ Berkdijk-GSBW Jong Brabant-VV Chaam Were Di-Gloria UC VCB-SV Reeshof Districtsbeker Zaterdag 12 september 2020 14.30 uur TSVV Merlijn-DHV 17:00 […]
4 september 2020

Competitie – Bekerprogramma 5 & 6 september 2020

Competitie zondag 6 september 2020 Vierde klasse D 14:30 uur Gesta-VV Viola GSBW-VCB Gloria UC-Berkdijk WSJ-VV Riel VV Chaam-Were Di SV Reeshof-Audacia OVC’26-Jong Brabant Bekerprogramma  Zaterdag 5 september 2020 14:00 uur SVW-Sarto 14:30 uur TSVV […]
3 maart 2020

Competitieprogramma heren 8 maart 2020

Programma voor zondag 8 maart 2020. Eerste klasse C 14:30 uur Alverna-Nemelaer Rhode/Van Stiphout Bouw-SC ’t Zand Tweede klasse E 14:00 uur Beek Vooruit-Uno Animo 14:30 uur FC Tilburg-VOAB Cluzona-VV Rijen Sarto-JEKA DESK-WSC Waalwijk Tweede […]
26 februari 2020

Inhaal competitieprogramma heren zondag 1 maart 2020

COMPETITIE | Bekijk het programma van de inhaal-competitiewedstrijden op zondag 1 maart 2020.   Eerste klasse C 14:30 uur SC ’t Zand-Erp Rhode/Van Stiphout Bouw-Nemelaer Tweede klasse E 14:00 uur Madese Boys-VV Rijen 14:30 uur […]