Uitslagen

12 oktober 2020

Uitslagen heren 10 en 11 oktober 2020

4 oktober 2020

Uitslagen heren zondag 4 oktober + afgelastingen

28 september 2020

Uitslagen vrouwen zondag 27 september 2020

Hoofdklasse B 13:00 uur SVO Fortuna’54 VR1-SC ’t Zand VR1 1-1 2e klasse C: 11:00 uur Rood Wit’62 VR1-Beerse Boys VR1 3-2 12:00 uur Woezik VR2-FC Tilburg VR1 4-2 13:00 uur ZSV VR1-VV Viola VR1 […]
27 september 2020

Uitslagen heren 26 en 27 september 2020

20 september 2020

Uitslagen heren 19 en 20 september 2020

1e klasse B 14.00 uur Sarto-DHC 2-2 14.30 uur  SC ’t Zand-VUC 2-0 1e klasse C 14.30 uur Nemelaer – Erp 3-3 2e klasse E 14.00 uur Beek Vooruit – VOAB 5-5 14.30 uur  TSC-VV Rijen 0-0 WSC Waalwijk – FC […]
14 september 2020

Uitslagen vrouwen zondag 13 september 2020

VV Riel VR1-SvSSS VR1 0-3 Wilhelmina Boys VR1-TSVV Merlijn VR1 7-3 Gloria UC VR1-Hilvaria VR1 0-8 Knegelse Boys VR1-RKDSV VR1 2-2 FC Cranendonck VR1-Beerse Boys VR1-0-7 Blauw Wit’81 VR1-Baardwijk VR12-6 Berkdijk VR1-VV Trinitas Oisterwijk VR1 […]
13 september 2020

Uitslagen vierde klasse D + districtsbeker

Competitieuitslagen vierde klasse D VV Viola-OVC’26 1-1 VV Riel-Blauw Wit’81 2-1 Audacia-WSJ 2-5 Berkdijk-GSBW 1-2 Jong Brabant-VV Chaam 5-3 Were Di-Gloria UC Uitgesteld VCB-SV Reeshof 1-3 Bekeruitslagen 12+13 september 2020 Arnemuiden-VV Rijen- 1-2 Nemelaer-Altena- 1-1 Sarto-Bavel 4-4 […]
11 september 2020

Uitslagen 8+10 september districtsbeker

Heren Bladella-GSBW 2-0 VV Viola-Netersel 3-1 Spoordonkse Boys-Audacia 1-2 VCB-Baardwijk 2-5 OVC’26-VV Riel 2-1 Jong Brabant-Boxtel 0-1 Beerse Boys-Eijsden 1-2 Gloria UC-VVR 0-0 Sliedrecht-VV Rijen 4-0 Berkdijk-DVVC 2-1 SV Reeshof-TSV Gudok 1-2 WSJ – Wilhelmina 1-4 Vrouwen FC Tilburg VR1  – […]
6 september 2020

Uitslagen zaterdag 5 en zondag 6 september 2020

Competitie zondag 6 september 2020 Vierde klasse D 14:30 uur Gesta-VV Viola 6-2 GSBW-VCB Afgelast Gloria UC-Berkdijk 2-2 WSJ-VV Riel 2-2 VV Chaam-Were Di 0-4 SV Reeshof-Audacia 6-0 OVC’26-Jong Brabant 3-0 Districtsbeker Zaterdag 5 september […]